MENU

Pokoje R&J Apartmány

Ideál I - Pokoj č.101

IDEAL apartmán o rozloze 30m².Apartmán disponuje moderním designem, předsíní, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem včetně  vysoušeče vlasů, ručníků a osušek.v pokoji se nachází kabelová TV s českými a polskými programy, kompletně vybavená kuchyňská  linka s kávovarem a mikrovlnnou troubou, prostorná manželská postel, jídelní barový stůl s židlemi.

Ideál II - Pokoj č.102

IDEAL apartmán o rozloze 30m².Apartmán disponuje moderním designem, předsíní, samostatnou koupelnou se sprchovým koutem včetně  vysoušeče vlasů, ručníků a osušek.v pokoji se nachází kabelová TV s českými a polskými programy, kompletně vybavená kuchyňská  linka s kávovarem a mikrovlnnou troubou, prostorná manželská postel, jídelní barový stůl s židlemi.

Deluxe I - Pokoj č.201

DELUXE I  apartmán o rozloze 55m² disponuje moderním designem. Apartmán má předsíň, dvě obytné místnostmi a samostatnou koupelnu. V koupelně se nachází sprchový kout včetně  vysoušeče vlasů, ručníků a osušek. V jednom ze dvou pokojů je kompletně vybavená kuchyňská  linka s kávovarem, rychlovarnou konvicí, vestavěnou lednicí a mikrovlnnou troubou, dále se v místnosti nachází jídelní stůl, pohovka, plochá TV s českými a polskými programy s možností přihlášení do Netflixu, Apple TV nebo Youtube. Ve druhé místnosti najdete prostorné manželské dvoulůžko a dvě jednolůžkové postele vše s pohodlnými matracemi. Vysokorychlostní WIFI signál je k dispozici v celém apartmánu.

Premium I - Pokoj č.202

Premium I  apartmán o rozloze 60m² disponuje moderním designem. Apartmán má předsíň, čatní místnost, dvě obytné místnostmi a samostatnou koupelnu. V koupelně se nachází sprchový kout včetně  vysoušeče vlasů, ručníků a osušek. V jednom ze dvou pokojů je kompletně vybavená kuchyňská  linka s kávovarem, rychlovarnou konvicí, vestavěnou lednicí a mikrovlnnou troubou, dále se v místnosti nachází jídelní stůl, rozkládací pohovka s plnohodnotným lůžkem (matrací), plochá TV s českými a polskými programy s možností přihlášení do Netflixu, Apple TV nebo Youtube. Ve druhé místnosti najdete prostorné manželské dvoulůžko a dvě jednolůžkové postele vše s pohodlnými matracemi. Vysokorychlostní WIFI signál je k dispozici v celém apartmánu.

Deluxe II - Pokoj č.301

DELUXE II apartmán o rozloze 55m² disponuje moderním designem. Apartmán má předsíň, šatní místností, dvě obytné místnostmi a samostatnou koupelnu. V koupelně se nachází sprchový kout včetně vysoušeče vlasů, ručníků a osušek. V jednom ze dvou pokojů je kompletně vybavená kuchyňská linka s kávovarem, rychlovarnou konvicí, vestavěnou lednicí a mikrovlnnou troubou, dále se v místnosti nachází jídelní stůl, pohovka, plochá TV s českými a polskými programy s možností přihlášení do Netflixu, Apple TV nebo Youtube. Ve druhé místnosti najdete prostorné manželské dvoulůžko a jednu jednolůžkovou postel vše s pohodlnými matracemi. Vysokorychlostní WIFI signál je k dispozici v celém apartmánu.

Premium II - Pokoj č.302

Premium II  apartmán o rozloze 60m² disponuje moderním designem. Apartmán má předsíň, čatní místnost, dvě obytné místnostmi a samostatnou koupelnu. V koupelně se nachází sprchový kout včetně  vysoušeče vlasů, ručníků a osušek. V jednom ze dvou pokojů je kompletně vybavená kuchyňská  linka s kávovarem, rychlovarnou konvicí, vestavěnou lednicí a mikrovlnnou troubou, dále se v místnosti nachází jídelní stůl, rozkládací pohovka s plnohodnotným lůžkem (matrací), plochá TV s českými a polskými programy s možností přihlášení do Netflixu, Apple TV nebo Youtube. Ve druhé místnosti najdete prostorné manželské dvoulůžko a dvě jednolůžkové postele vše s pohodlnými matracemi. Vysokorychlostní WIFI signál je k dispozici v celém apartmánu.