MENU

O NÁS

 

 

 

Jsme rodinná firma, která se snaží v hotelu „R&J apartmány“, nacházející se v historickém centru města Broumova, připravit pro Vás apartmán tak, aby byl pobyt co možná nejpříjemnější zážitek​.

Výhodou našich apartmánů je poloha, která umožňuje lidem jak relaxovat v překrásné krajině broumovského výběžku, tak navštívit mnoho krásných míst jako je například Benediktinský klášter zhruba 200m od apartmánů, barokní kostely, nejstarší dřevěný kostel ve střední Evropě nebo Adršpašsko-teplické skály, které patří se svými 17km k největším skalním městům ve střední Evropě. Připravili jsme pro Vás kompletní seznam, včetně nejatraktivnějších turistických tras a cyklotras, přímo na našich stránkách v záložce "AKTIVITY V OKOLÍ".

  

V našem hotelu se nachází 6 apartmánů, které si můžete prohlédnout zde. Jedná se o plně automatizovaný a bezkontaktní hotel. Do budovy i apartmánu se dostanete pomocí kódu, který vám zašleme po objednání vašeho ubytování. K dispozici vám je rychlá WiFi s pokrytím celé budovy, plochá televize a kuchyň v každém apartmánu. Parkování aut je možné na veřejných parkovacích místech přímo před hotelem (na náměstí).